טיול קלאסי בירדן

קלסיקה, טבע, מדבר ומים בירדן – טיול שלושה ימים אולטימטיבי לירדן

כמקובל אצלנו! התוכנית מבית היוצר שלנו ואינה מועתקת מאתרים אחרים

תוכנית ייחודית ל-3 ימים בירדן במסלול המשלב קלאסיקה, טבע, מדבר ומים, מסלול המותאם לכל המשפחה, ניתן להוציא טיול זה בכל תאריך במינימום 12 משתתפים או כטיול פרטי:

יום 1

עקבה – ואדי רם – פטרה

מפגש עם מדריך הקבוצה הישראלי בתחנת רכבת צפון בת"א בשעה 05:00, נסיעה במיניבוס / אוטובוס ממוזג למעבר הגבול ערבה, חציית הגבול, מפגש עם מדריך הקבוצה הירדני והנהג הירדני, סיור קצר בעקבה לקניות והתרשמות מעיר הנמל היחידה של הממלכה ההאשמית – ירדן, ונסיעה לואדי רם לרבות סיור ג'יפים של כשעתיים באחת השמורות המדבריות המרהיבות בעולם, ארוחת צהרים בסגנון מזנון חופשי תוגש לקבוצה כמו גם קפה ותה אותנטיים, מואדי רם, נמשיך לעבר ו'אדי מוסא, העיירה הסמוכה לאתר שהינו גולת הכותרת של ירדן – פטרה. לאחר שנקבל חדרים, זמן חופשי לסייר ברחובה הראשי של העיירה בו ניתן למצוא מזכרות בבזארים מרהיבים.

יום 2

טיול בפטרה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול בפטרה בירת הנבטים, זהו יום שהינו הגשמת חלום לרבים, נלך לאורכו של הסיק, נחזה באמפיתאטרון, נטפס למנזר (דיר) לתצפית מרהיבה, נאכל צהריים באתר ונתנסה ברכיבה קצרה על סוסים (כ-700 מטר). יום זה רווי בהליכה (כ-9 ק"מ, למתקשים בהליכה ניתן לשכור כרכרות במקום בתשלום נוסף), אחה"צ נשוב למלון למנוחה, ארוחת ערב ונארוז חפצינו לקראת הנסיעה צפונה.

יום 3

ואדי אבן חמד- ג'ראש – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, נעמיס חפצינו על גבי האוטובוס ונעשה פעמינו לעבר ואדי אבן חמד, קניון שמיקורתיו מטפטפים מעיינות רבים ואשר מוקף צמחיית עד עוצרת נשימה, ההליכה כוללת הליכה במיימיו החמים של הואדי חוויה בלתי נשכחת לכל גיל. לאחר ההליכה, נאכל ארוחת צהריים ונמשיך לסיור בג'ראש, עיר רומית עתיקה יפה במיוחד, לאחר הסיור בג'ראש ניסע למעבר הגבול נהר הירדן, ניפרד ממדריכנו הירדני ומהנהג ונשוב לת"א במיניבוס שימתין לנו בעבר הישראלי של הגבול.